קרנות

יוקר המחיה, הוצאות הייצור הגבוהות, התשלום לספקים ועוד גורמים לעסקים קטנים ובינוניים גורמים ללא מעט עסקים להיות בקשיים כלכליים אשר מצריכים גיוס אשראי לחברה. אחד הדרכים היעילות והטובות ביותר להתגבר על קשיים אלו היא באמצעות הלוואה. ברייך פיננסיים תמצאו מגוון קרנות בריבית נוחה ותנאי החזר נוחים לתקופה ארוכה. קרנות רייך פיננסיים כוללים את הקרנות הבאות: קרן הפועלים, קרן קורת, הקרן בערבות המדינה, קרן הסוכנות היהודית וקרן נס. כל האחד מהקרנות מעמידה עבור הלקוח הלוואות בתנאי החזר נוחים ובריבית נמוכה, כך שניתן לעמוד בהם מדי חודש.

קרנות הלוואה לעסקים רייך פיננסיים

חברת רייך פיננסיים מתמחה בייעוץ וליווי מקצועי בכל השלבים עד לגיוס ההלוואה הנדרשת. בחברת רייך פיננסיים, תמצאו צוות מומחים מקצועי ומנוסה המתמחה בזיהוי צרכי הלקוח ובהתאמת הקרן אשר עונה על צרכי הלקוח בצורה הטובה ביותר. מגוון קרנות ההלוואה לעסקים של רייך פיננסיים כוללים את הקרנות הבאות: קרן פועלים, קרן קורת, קרן בערבות המדינה, קרן הסוכנות היהודית, קרן נס. כל ההלוואות ניתנות בריבית נמוכה ובהחזר נוח וגמיש לאורך תקופה ארוכה.

הקרנות – הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים

הקרן בערבות המדינה

הקרן בערבות המדינה

קרן זאת מעניקה הלוואות בסכום של 75-90% מסכום ההלוואה ללא ביטחונות גבוהים, בתנאי החזר של 5 שנים ובריבית נמוכה.

קרן פועלים

קרן פועלים

קרן סיוע לעסקים קטנים ובינוניים מטעם בנק הפועלים אשר עוזרת לעסקים בשיתוף חברת כלל ביטוח. הקרן מעמידה לעסקים תנאים נוחים הכוללים ריבית נמוכה ופריסת תשלומים ארוכה ללא דרישה לביטחונות גבוהים.

קרן קורת

קרן קורת

קרן פילנתרופית שהוקמה בשנת 1994, ביוזמת קורת סן פרנסיסקו ארגון יהודי פילנתרופי אמריקאי. קרן זאת מעניקה עזרה לעסקים קטנים ובינוניים. ערבות הקרן היא עד 50% מהלוואה בתקופת החזר של עד 5 שנים ובריבית פריים של 2.1%.

קרן נס

קרן נס

קרן מימון פילנתרופית הממומנת ע"י תורמים יהודים וציונים בקהילות בארצות הברית ובעולם. קרן זאת פועלת בנגב ומעניקה סיוע פיננסי ליזמים צעירים ועסקים חדשים וקיימים אשר רוצים להרחיב את פעילותם העסקית.

קרן הסוכנות היהודית

קרן הסוכנות היהודית

קרן זאת מעניקה הלוואות לעידוד צמיחה כלכלית בכל התחומים והמגזרים כולל קהילות יהודיות ברחבי העולם. הקרנות נועדו במטרה לעזור ליזמים ובעלי עסקים בפריפריה על מנת להרחיב את העסק ע"י עזרה במתן הלוואה בתנאים נוחים ואטרקטיביים.

לאיזה עסקים מתאים לקחת הלוואה מהקרנות השונות?

אם אתם עסק מתחיל, עסק קטן וזעיר או אפילו עסק בינוני אשר קיים לא מעט זמן, תוכלו לבקש הלוואה מהקרנות השונות בהתאם לצרכים האישיים שלכם. ברייך פיננסיים תוכלו לקבל ליווי מקצועי ואישי שיעזור לכם לקבל את ההחלטות הנכונות בעסק שלכם ולהצעיד אותכם קדימה. מעבר לכך, בעזרת יועץ פיננסי תוכלו לקבל תוכנית עבודה המותאמת לצרכי העסק שלכם. תוכנית שתעזור לכם להצעיד את העסק קדימה, להתרחב או לשמור על פעילות עסקית לאורך זמן. כל מה שאתם צריכים זה לפנות לרייך פיננסיים ולבקש הלוואה לעסק, ובעזרת ייעוץ מקצועי תותאם לכם ההלוואה שאתם צריכים בהתאם לצרכי העסק שלכם.

רייך פיננסיים יעזרו לכם בקבלת הלוואה מהקרנות השונות ללא עלות פתיחת תיק, לא קיבלת לא שילמת! לייעוץ וליווי פיננסי לקבלת הלוואה מהקרנות השונות התקשרו עוד היום לרייך פיננסים 03-7427336

סגירת תפריט

תל אביב, ישראל

(נחלת יצחק 8, קומה 3, תל אביב)
Call Now Button