קרן קורת

הכל התחיל בעמותה לפיתוח כלכלי ב1996 במטרה למנף כספים פילנתרופים ביעילות ולהגיע ישירות למגזר הפרטי בישראל, ולעודד את התפתחות הכלכלית במשק וליצור מקומות עבודה לעולים חדשים ואזרחים ותיקים בצורה אפקטיבית.

4 שלבים: כיצד מתבצע התהליך?

מרגע החלטתכם כבעלי עסק לפנות לקרן קורת תדרשו בטופס בדיקה ראשונית של קרן קורת הנבחנת על ידה בבנק בבדיקה הכוללת פגישה עם היזם, חוו"ד לקרן קורת. לאחר מכן, במידה והתשובה שלילית חוזרים ללקוח, במידה והתשובה חיובית מכינים תוכנית עסקית על ידי יועץ מורשה של הקרן ובדיקתה בוועדת דיון אשראי, במקרה של דחייה פונים בחזרה ללקוח, במידה ואושרה – מבצעים ביצוע בסניפי הבנק.

9 דברים חשובים שצריך לדעת על קרן קורת

  • זכאות העסק לגיוס הלוואת הקרן קורת מתאימה עבור בעלי עסקים באזורי הפריפריה דרומית וצפונית, עסקים באזור ירושלים, רמלה, לוד ובהתאם לרשימת יישובים שנקבע מראש על ידי הקרן. בנוסף, עסקים חדשים וקיימים בעלי מחזור שנתי (לפני מע"מ) שאינו עולה על 22 מיליון שקלים. כמו כן, אי קיום מגבלות בנקאיות.
  • היקף ההלוואה מ 50,000 ₪ ועד 750,000 ₪.
  • ערבות הקרן בשיעור של 50% מהלוואה.
  • תקופת ההחזר (פירעון) עד 5 שנים.
  • תקופת גרייס בהלוואה היא תקופה שמתחילה עם קבלת ההלוואה, אשר בה משלמים רק ריבית ולא מחזירים את תשלום הקרן אלא בסוף תקופת גרייס – ההחזר החודש גדל וכולל את החזרי קרן ההלוואה עצמה. כך שניתן לקבל עד 6 חודשיי גרייס.
  • ריבית – פריים פלוס 2.1%.
  • בטחונות בקרנות הכוללות ערבות אישית של היזמים, ערבות אישית של בני או בנות זוג, בטחונות ‏מטריאליים או ערבים לפי החלטת ועדת האשראי (אך לא פחות מ 205% מגובה האשראי.
  • הכנת תוכנית עסקית על ידי יועצים מורשים של קורת, שכן, התשלום ליועץ עבור הכנת תוכנית העסקית תשולם רק במידה וההלוואה אושרה.
  • עמלות של הבנק ועמלת עריכת מסמכים בגין הקמת ההלוואה נחשבות לעמלה בנקאית רגילה.

לשם כך, מה נדרש לדעת לגבי הגשת הבקשה להלוואה מקרן קורת?

לאחר שקראתם את כל הפרטים החשובים על קרן קורת, חשוב שתדעו באילו תנאים חייב לעמוד בעת ביצוע הגשת הבקשה להלוואה. ראשית, בקשר לעמלת עריכת מסמכים בגין הקמת ההלוואה שיעור באחוזים מסכום ההלוואה הוא בהתאם להחלטות הבנק, כמו כן נדרש הון עצמי של לפחות 10% מתוכנית ההשקעה בעסקים קיימים וכ 25% בעסקים חדשים. שנית, הכנת תוכנית העסקית מתבצעת אך ורק על ידי יועצים מורשים של הקרן והתשלום עבור תוכנית זו תועבר לוועדת האשראי ותבוצע לאחר שאושרה בלבד.

חשוב לדעת כי ניתן לקבל את מלוא הסכום למטרות הוא חוזר לעסקים שזוהי מהות הפעילות העסקית שלהם.

אחריי שקיבלתם ידע בנושא קרן קורת, שקלו האם האופציה מתאימה לכם. פנו אלינו לכל שאלה. רייך פיננסיים מתמחים בגיוס הלוואות לעסקים ומספקים שירותי ניהול כספים לעסק.

רייך פיננסיים יעזרו לכם בקבלת הלוואה מקרן קורת ללא עלות פתיחת תיק, לא קיבלת לא שילמת! לייעוץ וליווי פיננסי לקבלת הלוואה מקרן קורת התקשרו עוד היום לרייך פיננסים 03-7427336

סגירת תפריט

תל אביב, ישראל

(נחלת יצחק 8, קומה 3, תל אביב)