קרן פועלים

קרן זו הוקמה על ידי הבנק כאמצעי מתחרה לקרן בערבות מדינה ובעיקר כדי להביא לבנק לקוחות עסקיים חדשים אשר אינם מנהלים כיום חשבון בנק בבנק הפועלים. הבנק הקים את הקרן בשיתוף עם חברת כלל ביטוח בישראל. הקרן עצמה היא תחלופת אשראי  טובה לפעילות הקרן בערבות המדינה ומהווה עוד אפיק הלוואות עסקיות בתנאים נוחים מהלוואת מסחריות רגליות ועד לעסקים דרך בנקים אחרים. שכן, עסקים יכולים לגייס אשראי עסקי נוח ללא דרישה למתן ביטחונות גבוהים.

הלוואה מקרן פועלים – 4 שלבים: כיצד התהליך מתבצע?

מרגע החלטתכם כבעלי עסק לפנות לקרן פועלים לעסקים תהיו מחויבים בהצגת תוכנית עסקית הכוללת ליווי של יועץ כלכלי מומחה בגיוס הלוואות שתפרט את נתוני העסק ורציונל הבקשה להלוואה וכל מסמך המתבקש. לאחר מכן, התוכנית העסקית תבחן על ידי חברת BDI הגוף המתאם, במידה ותאושר הלוואה לעסק דרך הקרן ותקבלו  גם המלצה חיובית מכלכלני בנק הפועלים– תוכלו לבצע את עמדת ההלוואה לעסק בסניף הבנק שבחרתם מלחתחילה.

מספר דברים חשובים שצריך לדעת על קרן פועלים

  • המלצה בסכום של עד 300,000 שח נשארת באישור סניף ויותר קל להעביר סכומים כאלה.
  • זכאות העסק לגיוס הלוואת הקרן – מאחר ובנק הפועלים שואף להעניק אשראי לעסקים אשר יש להם פוטנציאל עסקי אך מתקשים לגייס הלוואות, עקב חוסר בביטחונות או ייצוג נאות מול מוסדות הבנקים. לכן, היא פונה אך ורק לעסקים קטנים, עסקים אשר מחזור ההכנסות השנתי שלהם אינו עולה על 25 מיליון שקלים.
  • הגוף המתאם היא חברת BDI אליה מגישים את הבקשה להלוואה מקרן פועלים. חברה זו נבחרה על ידי ראשי הקרן לבחון את בקשות העסקים לקבלת הלוואות.
  • זמן טיפול בקרן של בקשת הלוואה – לאחר שהתוכנית העסקית המפורטת הוגשה ביחד עם כל המסמכים הרלוונטיים, שונה בכל קרן ומתקבלת בחברת BDI היא נבחנת ומועברת לסניף בנק הפועלים הרלוונטי לאישור סופי תוך 14 ימי עבודה.
  • פריסת ההלוואה המוענקת בפריסה של עד 6 שנים (72 תשלומי החזר חודשיים). זהו יתרון גדול של קרן זו על הקרן בערבות מדינה שכן כידוע לכם ככל שפריסת ההלוואה ארוכה יותר, כך ההחזר החודשי יהיה נמוך יותר.
  • תקופת גרייס בהלוואה לשנה- גרייס היא תקופה שמתחילה עם קבלת ההלוואה, אשר בה משלמים רק ריבית ולא מחזירים את תשלום הקרן אלא בסוף תקופת גרייס – ההחזר החודש גדל וכולל את החזרי קרן ההלוואה עצמה. כך שניתן לקבל תקופת גרייס של עד שנה.
  • סכום הלוואה מקסימלי לגיוס שהקרן מאפשרת לבקש הלוואה בשתי דרכים: האחת, של עד 500 אלף שקלים והשנייה, 10% מהמחזור השנתי – הגבוה מבניהם וכל עוד סך ההלוואה לא עולה על 2 מיליון שקלים.
  • דרישה להצגת 25% בטחונות בלבד של העסק אל מול ההלוואה.
  • עלויות בדיקה והעמדת הלוואה– הקרן אינה גובה תשלום עבור בדיקת בקשה בגוף המתאם, בנוסף, ריבית אטרקטיבית תחרותית לממוצעים של הלוואות מסחריות והלוואות בערבות מדינה.

אחרי שקיבלתם ידע בנושא קרן פועלים, שקלו האם האופציה מתאימה לכם. פנו אלינו לכל שאלה. רייך פיננסיים מתמחים בגיוס הלוואות לעסקים ומספקים שירותי ניהול כספים לעסק.

רייך פיננסיים יעזרו לכם בקבלת הלוואה מקרן פועלים ללא עלות פתיחת תיק, לא קיבלת לא שילמת! לייעוץ וליווי פיננסי לקבלת הלוואה מקרן פועלים התקשרו עוד היום לרייך פיננסים 03-7427336

סגירת תפריט

תל אביב, ישראל

(נחלת יצחק 8, קומה 3, תל אביב)
Call Now Button