אחד הדברים החשובים שכל עסק מתמודד איתם זה תזרים מזומנים. המציאות הישראלית לא מאפשרת לעסקים קטנים לשרוד בשוק עצמו שישנם לא מעט מתחרים. באמצעות תכנון פיננסי נכון ותוכנית עסקית נכונה ניתן להתגבר על קשיי העסק ולשמור על יציבות כלכלית. מכיוון שישנם לא מעט פתרונות מימון לעסקים, לכל עסק יש את הפתרונות שלו , פתרון מימון לעסקים צריך להיות זול וזמין לעסק על מנת שיהיה משתלם לעסק להשתמש בו לאורך זמן.

מהם פתרונות המימון העומדים בפני העסקים?

בפני העסק עומדים כמה פתרונות מימון שהוא יכול להיעזר בהם בעת הצורך בהתאם לצרכיו האישיים. את פתרון מימון לעסקים יש להתאים לצרכים האישיים של העסק על מנת שהעסק יחזיק מעמד לאורך שנים רבות. פתרונות המימון העומדים בפני עסקים כוללים את הפתרונות הבאים:

בנקים – הבנקים מציעים לעסקים קטנים ובינוניים ואף גדולים הלוואות שונות וניתן להשיג תנאי אשראי טובים, ריבית נמוכה ופריסת תשלומים נוחה. מקור זה הוא המקור העיקרי שעסקים פונים אליו ראשון ומבקשים הלוואה.

חברות אשראי – חברות האשראי הן פתרון מימון לעסקים מעולה שניתן  לנצל במידה ולא מאשרים לכם הלוואה בבנק או שאתם צריכים עוד מקור מימון. בדומה לבנקים גם חברות האשראי מעמידות הלוואות בתנאים נוחים ופריסת תשלומים נוחה, אך הריבית שהם גובים גבוהה יותר מאשר הריבית שנגבית בבנקים.

חברות ביטוח – חברות ביטוח מעמידות הלוואות במסלולים שונים בהתאם לצרכי העסק שלכם, הלוואות אלה מבטחות אתכם. ההלוואות בחברות אלה הם בתנאי החזר נוחים לאורך זמן ופריסה נוחה ללקוח. כמובן שעליכם להוכיח יציבות כלכלית בתור לקוחות טובים ולצבור סכומים רבים בפוליסה על מנת להיחשב לסיכון קטן. מעבר לכך, עליכם להיות לקוחות מוכרים ולעמוד בתנאי ההחזר.

חברות פיננסיות – חברות פיננסיות הן עוד גוף שמעניק הלוואות לעסקים בהתאם לצרכי הלקוח. החברות הפיננסיות מעניקות מגוון נרחב של הלוואות לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים, ההלוואות עם פריסת תשלומים נוחה ובתנאים טובים. כך שאם הבנק לא מאשר לכם הלוואה תוכלו לפנות לחברות פיננסיות ולקבל מהם הלוואה.

הקרן בערבות המדינה – הקרן בערבות המדינה היא עוד פתרון מימון מעולה במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים שמעניקה תנאי הלוואה נוחים ממש בדומה לבנק. הריבית של קרן בערבות המדינה היא נמוכה ופריסת התשלומים נוחה במיוחד ולטווח הארוך. הלוואה זאת ניתנת בסכומים גבוהים ולכן היא מעולה לעסקים קטנים ובינוניים שצריכים כסף.

קרנות – קרנות הן עוד דרך מעולה לפתרון מימון לעסקים. הן מסייעות ליזמים בענפים שונים כמו הייטק ועוד. הקרנות יכולות להניב תוצאות טובות ובמקרים אחרים אף אקזיט מבטיח לחברה. אך בטרם שימוש בקרנות יש לערוך תחקיר שטח ולוותר על הבעלות או הרווחים, אך מדובר על השקעה מובטחת לטווח הארוך שיעזור לכם להרוויח הרבה כסף.

קרנות פנסיה – קרנות הפנסיה יעזרו לכם לקבל הלוואה על חשבון הכספים שחסכתם לפנסיה. מדובר על הלוואה שקל לעמוד בתנאיה והכספים אשר ניתנים בה הם  בתנאים נוחים, כמו כן ישנם מקרים שונים שבהם ניתן אף לקבל גם גרייס, שהיא למעשה דחיית תחילת החזרי הקרן שלכם.

לפתרונות מימון לעסקים פנו עוד היום לרייך פיננסיים בטלפון  03-7427336

סגירת תפריט

תל אביב, ישראל

(נחלת יצחק 8, קומה 3, תל אביב)