ניהול תזרים כספים היא פעולה חשובה וקריטית לכל ארגון או עסק בין אם הוא קטן, בינוני או גדול. באמצעות ניהול תזרים כספים ניתן לנהל באופן יעיל ונכון את העסק או החברה, החל מניהול תנועות הכספים בארגון, ניתוב הכספים למקורות שונים, תיעוד כל ההוצאות וההכנסות של העסק, ניתוח כלכלי של הארגון וכן הנפקת דו"חות שונים לרשויות המס ועוד.

מה כולל ניהול תזרים כספים?

תהליך ניהול כספים כולל את הפעולות הבאות:

התנהלות מול הבנקים – באמצעות ניהול תזרים כספים ניתן לעקוב אחר חשבון הבנק והתנועות השונות בין אם זה השקעות , ביצוע תאומים שונים, מעקב אחר אשראי ואובליגו, הגשת בקשות אשראי ועוד.

ניהול מזומנים של העסק/ החברה – ניתן לנהל את תזרים המזומנים של העסק או החברה. לעקוב אחרי תנועות כספים בעסק, התחייבויות, נכסים ועוד שקורות עכשיו או תחזית עתידית.

ניהול הון חוזר – ניהול פעילות אשראי וגבייה של העסק, מעקב אחר שיעור המינוף ועמידות העסק בהחזרים חודשיים ועוד. ניהול הון חוזר היא פעולה חשובה וחיונית לעסק על מנת שהעסק יעמוד בהתחייבויותיו.

התייעלות פיננסית – בדיקה של עלויות השונות בעסק, איתור מקרי בזבוז בעסק ויתור דרכים לשיפור הפיננסית של העסק, בחינת תהליכים העסקיים בעסק או בחברה, העלויות השונות בניהול הפיננסי, אופן הניהול הפיננסי.

ייעוץ וליווי – באמצעות ייעוץ ליווי פיננסי ניתן לפתור בעיות כלכליות בעסק, החל מבעיות חשבונאיות שונות, ניהול שכר העובד, ניהול האשראי של העסק ועוד.

דיווח ודו"חות – באמצעות התנהלות פיננסית יעילה ונכונה, הפקת דו"חות שנתיים וחודשיים ועוד ניתן להתנהל כספית נכון בעסק ואף לשפר ולהטמיע תהליכי בקרה.

ניהול תזרים כספים עם רייך פיננסיים

ברייך פיננסיים תוכלו לנהל את תזרים הכספים של החברה בצורה יעילה וטובה. להתנהל נכונה מבחינת החלטות כספיות, למצוא דרכים שונות לשיפור תזרים המזומנים בחברה, לעקוב אחרי פעולות  בחשבון העו"ש, האשראי של החברה, להגיש בקשות, לעקוב אחרי אובליגו שלכם ועוד. כמו כן תולכו ליהנות מייעוץ וליווי אישי בכל בעיה שאתם נתקלים בה.

להערכת לניהול תזרים כספים , ייעוץ וליווי אישי התקשרו עוד היום לרייך פיננסיים – 03-7427336  וקבעו עוד היום פגישת ייעוץ פיננסי ללא עלות.

סגירת תפריט

תל אביב, ישראל

(נחלת יצחק 8, קומה 3, תל אביב)
Call Now Button