שירותי מיקור חוץ מאפשרים לעסקים קטנים ובינונים לבצע פעולות שונות כגון: השלמת מנהלים, השלמת נכסים או תהליכים אשר אינם קיימים בעסק או שאינם כדאיים לעסק. באמצעות ניהול כספים במיקור חוץ ניתן להבטיח התנהלות כלכלית טובה ויעילה ללא בזבוז כסף מיותר.

מהו שירות ניהול כספים במיקור חוץ?

שירות ניהול כספים במיקור חוץ הוא שירות אשר ניתן להתנהל עימו בצורה כלכלית טובה ויעילה מבלי להחזיק איש מקצוע פיננסי במשרה מלאה. באמצעות שירות ניהול כספים במיקור חוץ ניתן ליהנות משירותי מנהל כספים מנוסה אשר ליווה עסקים בעבר ואשר עשוי לסייע לבעל העסק בניטור שוטף של העסק, ניהול סיכונים פיננסיים, קבלת החלטות כלכליות נכונות, תכנון צעדים עתידיים בעלות נמוכה ועוד דברים נוספים.

מה כוללים שירותי ניהול כספים במיקור חוץ?

שירותי ניהול כספים במיקור חוץ כוללים את השירותים הבאים:

ייעוץ פיננסי שוטף למנהלים– ייעוץ פיננסי באופן שוטף למנהלים מדי חודש .

ניהול תזרים מזומנים של העסק והקשר מול הבנקים- ניהול תזרים מזומנים של העסק אל מול הבנקים שאיתם עובד העסק.

גיוס הון ואשראי מהבנקים ומחברות חוץ בנקאיות- ניהול התזרים עוזר לגייס הון ואשראי מהבנקים ומחברות חוץ בנקאיות שונות.

בניית תקציב ובקרה שוטפת- באמצעות ניהול הכספים ניתן לבנות תקציב ואף לבקר באופן שוטף אותו.

דוחות ודיווחים ניהוליים להנהלת החברה- באמצעות דוח"ות ניהוליים ניתן לדווח להנהלת החברה ואף לנתח את הדוחות הכספיים ולקבל ניתוחים כלכליים שוטפים על העסק. כמו כן , ניתן לקבל דוח"ות על רווחיות החברה, גבייה ועוד.

בקרה על הנה"ש – בקרה על הנה"ש עוזרת לנהל את הכספים בצורה טובה ויעילה. כמו כן, ניתן לדבר עם הרו"ח של העסק ולבדוק דברים שונים.

בניית תמחיר ובקרה- באמצעות שירות ניהול כספים ניתן לבנות תמחיר למוצרי או שירותי החברה ואף לבקר אותם.

גיבוש תהליכי התייעלות וחסכון- באמצעות תהליכי התייעלות וחסכון  ניתן להשפיע על רווחיות העסק.

כיצד משפיע ניהול כספים במיקור חוץ על העסק?

באמצעות ניהול כספים במיקור חוץ העסק מרוויח בכמה אופנים. ראשית, העסק לומד להתייעל בצורה טובה יותר וחסכונית ולהתפנות לדברים אחרים לא פחות חשובים. שנית, ניתן לגבש כלים ופתרונות ולהתנהל איתם באופן מקצועי בצורה הטובה ביותר. שלישית, העסק לומד לקבל החלטות ומהלכים נכונים בנושאים אסטרטגיה, אגון, ניהול, מכירות ושיווק.

ניהול כספים במיקור חוץ עם רייך פיננסיים

באמצעות רייך פיננסיים הכולל צוות מקצועי ומנוסה בתחום ניהול הכספים במיקור חוץ ניתן לנהל את כספי העסק באמצעות חשב או סמנכ"ל כספים חיצוני, אשר עובד במשרה מלאה בהתאם לצרכי העסק. כך למעשה מתפנה בעל העסק לדברים אחרים.

לניהול כספים במיקור חוץ התקשרו עוד היום לרייך פיננסים – 03-7427336

סגירת תפריט

תל אביב, ישראל

(נחלת יצחק 8, קומה 3, תל אביב)
Call Now Button