אחד הדברים שכל עסק נאלץ לעבור בין אם הוא עסק קטן, בינוני או אפילו גדול זה מצב בו תזרים המזומנים לעסק נמוך ואינו מכסה את ההוצאות השונות. מצב זה מצריך פתרון מהיר ומיידי על מנת להמשיך למכור מוצרים ושירותים ללקוחות. בפני עסקים רבים עומדים כמה אופציות מעבר להלוואות בבנקים וחברות האשראי. הלוואות דרך הקרן בערבות המדינה, קרן קורת, קרן הסוכנות היהודית ועוד עוזרים לעסקים בגיוס אשראי שהם צריכים.

באמצעות הלוואות אלו מצליחים עסקים רבים להמשיך ולהתקיים שנים רבות ואף להגשים את מטרותיהם ויעדיהם להתרחב ולגדול. גיוס האשראי החוץ בנקאי מעניק לעסקים קטנים ובינוניים עוד אופציה נוספת מעבר לבנקים וחברות האשראי השונות. מצב זה עוזר רבות לעסקים קטנים ובינוניים, אשר מיצו מזמן את הלוואות הבנק וחברות האשראי אשר אינם יכולים להעמיד לרשותם הלוואות.

הלוואות לעסקים עם רייך פיננסיים

חברת רייך פיננסיים מתמחה בייעוץ וליווי מקצועי בכל השלבים עד לגיוס ההלוואה הנדרשת. בחברת רייך פיננסיים, תמצאו צוות מומחים מקצועי ומנוסה המתמחה בזיהוי צרכי הלקוח ובהתאמת הקרן אשר עונה עלי צרכיו האישיים בצורה הטובה ביותר. חברת רייך פיננסיים ,עובדת עם מגוון קרנות מימון לעסקים המציעות הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים בתנאים נוחים בהתאם לצרכים האישיים שלהם. כך למשל תוכלו למצוא את  הקרנות הבאות: קרן קורת, קרן בבעלות פרטית המציעה הטבות שונות בתנאי ההלוואה כולל שיעורי ריבית נמוכים ותקופת החזר ארוכה. וכן את הקרן בערבות המדינה אשר עוזרת לעסקים קטנים ובינוניים ומציעה הלוואות בתנאים נוחים של ע ד85% מהביטחונות לצורך קבלת הלוואה מהבנק.

אתם בשלבי הקמת עסק או שאתם עסק קטן ומתחיל וצריכים הלוואה?

אתם בשלבי הקמת עסק חדש? מזל טוב! אחד הדברים העיקריים שיש להתמודד עם עסק קטן ומתחיל זה חוסר הכנסה. עסק קטן ומתחיל הוא עסק שאין לו הכנסה ולקוחות ועל כן על מנת להתחיל בפעילות עסקית יש צורך בהלוואה לעסק. הלוואה זאת תעזור בשלבי ההקמה של העסק שבה עלינו להשקיע בעסק על מנת שנראה הכנסות בקרוב. הלוואה לעסק מתחיל פריסה לטווח הארוך תעזור לעסק המתחיל להתחיל ברגל ימין. אך לא רק עסק מתחיל זקוק להלוואה אלא גם עסק מתחיל, עסקים זעירים ופטורים ממס צריכים אף הם כספים על מנת לשרוד בתחרות הקשה בה הם נמצאים אחרת ייסגרו. הלוואה לעסק קטן ומתחיל עזור רבות לבעל העסק להתמקד בפעילות העסק מבלי לדאוג היכן ישיג את הכסף.

יש לכם עסק קיים וצריכים הלוואה?

במקרה בו יש לכם עסק קיים ואתם נמצאים בתקופה קשה, כדאי שתדעו שבעזרת רייך פיננסיים תוכלו לקבל הלוואה בהתאם לצרכים האישיים שלכם שכוללת יעוץ וליווי אישי אשר יעזור לכם לעבור את התקופה הקשה בקלות ולהיכנס תקופה טובה ויציבה יותר לאורך זמן רב. מעבר לכך, היועצים הפיננסיים של רייך פיננסיים ישמחו לבנות לכם תוכנית עסקית מקצועית ונכונה שתעזור לכם לקבל את ההחלטות הנכונות ולהישאר יציבים לאורך זמן. במידה ותחליטו להרחיב בעתיד את העסק תוכלו לקבל ייעוץ לכך ולהוציא את תוכניתכם לפועל.

לקבלת הלוואות לעסקים, ייעוץ וליווי אישי פנו עוד היום אלינו בטלפון –  03-7427336

סגירת תפריט

תל אביב, ישראל

(נחלת יצחק 8, קומה 3, תל אביב)