אחד מהמצבים השונים שלקוחות ועסקים נתקלים בהם הוא תהליך השעבוד על החשבונות. במצב זה כאשר הלקוח או העסק מלווה סכום מסוים והבנק רוצה להבטיח את החזר ההלוואה מדי חודש עליו לבצע שעבוד חשבון על מנת שלא יווצר מצב בו הלקוח אינו  יכול להחזיר את החזר ההלוואה מדי חודש. כמו כך לאחר שהלקוח עמד בתנאי השיעבוד, יש צורך בהורדת שיעבוד על חשבונות.

מה זה הורדת שיעבוד על חשבונות?

כאשר אדם או תאגיד כמו בנק או גוף פיננסי, מלווה כסף לתאגיד אחר או שלוקח הלוואה מתאגיד אחר, עליו לשעבד בתמורה את  נכסיו אשר כוללים בין היתר את חשבונות הבנק שלו. בתום החזר הלוואה ועמידה בתשלומיה, ניתן לבצע הורדת שיעבוד על חשבונות.

מתי יש צורך בהורדת שיעבוד על חשבונות?

הצורך בהורדת שיעבוד על חשבונות מתחיל כאשר אדם פרטי או תאגיד מסיים את תשלומי ההלוואה. ברגע שמסתיימים תשלומים יש צורך בהורדת שיעבוד על החשבונות מאחר ההלוואה הסתיימה והוחזרה במלואה. לכן יש צורך בהורדת שיעבוד על חשבונות ומילוי מסמכים שונים על מנת להסירה.

אילו מסמכים נדרשים על מנת לבצע הורדת שיעבוד על חשבונות?

על מנת לבצע הורדת שיעבוד יש להצטייד במסמכים הבאים:  שם ומספר החברה הלווה, מספר שעבוד לסילוק, תאריך יצירת השעבוד או רישום השעבוד, חתימה וחותמת מקורית של החברה המלווה. במידה ומדובר על אדם פרטי יש להגיש לרשם החברות מכתב להסדרת השעבוד הכולל את שמו המלא, מס' תעודת זהות עם חתימתו המקורית.

הורדת שיעבוד על חשבונות עם רייך נכסים

עם רייך נכסים תוכלו להסיר את להוריד את השיעבוד על החשבונות שלכם, ואף לקבל ייעוץ וליווי לאורך כל תהליך. אז בפעם הבאה שאתם מתכוונים לשעבד את החשבונות שלכם, עשו זאת אם עם רייך נכסים.

הורדת שיעבוד על חשבונות, ייעוץ וליווי אישי התקשרו עוד היום לרייך פיננסיים -03-7427336 וקבעו עוד היום פגישת ייעוץ פיננסי ללא עלות.

סגירת תפריט

תל אביב, ישראל

(נחלת יצחק 8, קומה 3, תל אביב)
Call Now Button